![](http://blog.scoala-arc.ro/wp-content/uploads/2018/11/Diploma-ARC-1024x680.jpg)
Ieri, la a VI-a ediţie a buy anabolic steroids Galei EduManager http://oamenisicompanii.ro/gala-edumanager-ro-2018/ , Şcoala Metropolitană ARC a primit Diploma de Excelenţă la secţiunea „Inovaţie în educaţie” pentru proiectul „Arta dezbaterii şi cetăţenie europeană” Mulţumim pentru oportunitate şi pentru recunoaşterea efortului, creativităţii şi implicării civice a elevilor, profesorilor si părinţilor din comunitatea ARC!